Soutěžní ročník 1981/1982
====================
Počátkem tohoto soutěžního ročníku dne 3. 9. 1981 došlo na patronátním závodě Dole Pluto I v Louce u Litvínova k tragické události. V oblasti úseku 4 došlo k výbuchu, při kterém zahynuli i dva členové našeho oddílu, hráči družstva mužů, a to p. Petr KRATOCHVÍL a také p. Květoslav STREJC. Tato zpráva byla v oddíle přijata s velkým zármutkem.
Družstvo mužů
--------------------
Trenér: Dlouhý Karel
Sestava družstva: Dlouhý Karel, Kaur Slavomír, Janda Bohumil, Blažek Václav, Kyselka Stanislav, Hájek Karel, Konig Vlastimil, Michna Pavel, Škabrada Bohumil, Zuska Vlastimil, Fiala Milan
podzim jaro
Výsledky: VTŽ Chomutov – Baník Louka 21:10 20:8
Baník Louka – Baník Souš“B“ 15:15 15:15
Baník Louka – VTJ Most 5:27 12:20
Baník Louka – Sokol Hřivčice 11:14 19:15
Šroubárna Žatec – Baník Louka 8:11 14:21
Baník Louka – Loko Chomutov 7:8 17:16
Celkové umístění: 4. místo body: 10 skóre: 157:193
Družstvo žen
-----------------
Trenér: Ševčík Arnošt
Sestava družstva: Škabradová Dobromila, Kratochvílová Ivana, Hovorková Miluše, Salačová Ludmila, Kestnerová Romana, Weicheltová Irena, Weicheltová Eleonora, Sobecká Marie, Portešová Ivana
podzim jaro
Výsledky: Baník Louka – Sokol Ruprechtice 8:12 14:6
CHZ Litvínov – Baník Louka 3:8 3:13
Baník Louka – Šroubárna Žatec“B“ 7:5 21:7
Jiskra Raspenava – Baník Louka 10:3 10:5
VTŽ Chomutov – Baník Louka 12:5 0:6 kont.
Celkové umístění: 4. místo body: 12 skóre: 90:68
Družstvo dorostenců
---------------------------
Trenér: Dlouhý Karel
Sestava družstva: Honzajk Radek, Hájek Ota, Gajarský Radek, Musial Klaus, Smolka Pavel, Plaček Martin, Skalitz Robert, Čajka Antonín, Jonáš Stanislav
podzim jaro
Výsledky: VTŽ Chomutov – Baník Louka 14:15 19:23
Baník Louka – Jiskra Raspenava11:24 14:27
Baník Louka – CHZ Litvínov 19:18 14:17
Baník Louka – Jiskra Hejnice 19:17 16:16
Šroubárna Žatec – Baník Louka 45:12 25:11
Baník Louka – Loko Chomutov 14:23 12:18
Celkové umístění: 5. místo body: 9 skóre: 180:263
Družstvo dorostenek
--------------------------
Trenér: Ševčík Arnošt
Sestava družstva: Kestnerová Romana, Kestnarová Jaroslava, Weicheltová Irena, Weicheltová Eleonora, Portešová Ivana, Strejcová Eva, Břízová Zdena, Albertová Dana, Panenková Alena, Urbanová Pavla
podzim jaro
Výsledky: Baník Louka – Sokol Ruprechtice 22:12 8:7
Sokol Obrnice – Baník Louka 10:5 12:4
Baník Louka – Šroubárna Žatec 7:8 9:10
Jiskra Raspenava – Baník Louka 20:7 14:2
VTŽ Chomutov – Baník Louka 18:9 12:13
Baník Louka – Loko Chomutov 4:18 0:6 kont.
Celkové umístění: 6. místo body: 6 skóre: 90:147
Družstvo žáků
-------------------
Trenér: Dlouhý Karel
Sestava družstva: Skalitz Robert, Plaček Martin, Tůma Václav, Čajka Antonín, Hrubý Jiří, Gajarský Radek, Musial Klaus, Musial Pavel
podzim jaro
Výsledky: Baník Souš – Baník Louka 22:2 nezjištěn
Baník Louka – CHZ Litvínov 7:7 9:1
Baník Louka – Loko Chomutov 5:1 10:5
DPaM Litvínov – Baník Louka 3:7 6:0 kont.
Celkové umístění: 2. místo body: 11 skóre: 53:50
Družstvo žáků postoupil do finále kraje, kde obsadilo celkové 4. místo se skóre 13:56 a bez zisku bodů.
Družstvo žaček
-------------------
Trenér: Kestnerová Romana
Sestava družstva: Škabradová Dobromila ml., Škabradová Andrea, Ullmannová |Martina, Chaloupková Petra, Kundrtová Milena, Gaalová Andrea, Konvalinková Romana
podzim jaro
Výsledky: Baník Louka – Baník Hamr 4:12 nedohrán
Sokol Obrnice – Baník Louka 13:5 8:1
Loko Chomutov – Baník Louka 19:2 13:1
Šroubárna Žatec – Baník Louka 26:5 36:0
Baník Louka – CHZ Litvínov 1:22 2:14
Baník Louka – Baník Souš 7:15 0:22
Celkové umístění: 6. místo body: 0 skóre: 24:188