Soutěžní ročník 1979/1980
====================
Družstvo mužů
--------------------
Trenér: Škabrada Bohumil
Sestava družstva: Dlouhý Karel, Zuska Vlastimil, Škabrada Bohumil, Konig Vladimír,Fiala Milan, Blažek Václav, Strejc Květoslav, Hájek Karel, Kratochvíl Petr, Kyselka Stanislav, Studnička Petr, Reif Svatopluk
podzim jaro
Výsledky: Baník Louka – Šroubárna Žatec 10:21 12:25
Loko Chomutov – Baník Louka 18:7 22:5
Baník Louka – Nové Město 9:15 3:22
Baník Louka – VTŽ Chomutov 7:28 14:18
CHZ Litvínov“B“ – Baník Louka 18:21 16:12
Celkové umístění: 6. místo body: 4 skóre: 126:226
Družstvo žen
-----------------
Trenér: Arnošt Ševčík
Sestava družstva: Michálková Marie, Ezechýlová Marie, Hovorková Miluše, Škabradová Dobromila, Kratochvílová Ivana, Weicheltová Irena, Weicheltová Eleonora, Kestnerová Romana
podzim jaro
Výsledky: VTŽ Chomutov – Baník Louka 8:7 15:9
Baník Louka – Šroubárna Žatec 7:14 4:10
Sokol Ruprechtice – Baník Louka 6:0 kont. 6:0 kont.
CHZ Litvínov – Baník Louka 0:6 kont. 14:8
Baník Louka – Jiskra Raspenava 3:19 8:14
Nová Ves - Baník Louka 9:14 0:6 kont.
Celkové umístění: 6. místo body: 6 skóre: 71:147
Družstvo žáků
-------------------
Trenér: Dlouhý Karel
Sestava družstva: Hájek Ota, Honzajk Radek, Gajarský Radek, Musial Klaus, Smolka Pavel, Vadlejch Petr, Kounovský Karel, Vlček Petr, Jonáš Stanislav, Skalitz Robert, Plaček Martin, Čajka Antonín
podzim jaro
Výsledky: Baník Louka – Šroubárna Žatec 12:9 8:12
VTŽ Chomutov – Baník Louka 1:18 2:11
Celkové umístění: 1. místo body: 6 skóre: 55:24
Družstvo žáků postoupilo na finále kraje, které se hrálo na hřišti VTŽ Chomutov.
Výsledky jednotlivých zápasů:
Baník Louka – Šroubárna Žatec 13:11
Baník Louka – Jiskra Raspenava 10:15
Baník Louka – Jiskra Hejnice 17:12
Tabulka finále kraje: 1. Jiskra Raspenava
2. Baník Louka
3. Šroubárna Žatec
4. Jiskra Hejnice
Karel Kounovský byl v rámci krajského finále vyhlášen nejlepším obráncem.
Družstvo žaček
--------------------
Trenér: Ševčík Arnošt
Sestava žaček: Kestnerová Romana, Kestnerová Jaroslava, Weichwltová Irena, Weicheltová Eleonora, Jelínková Šárka, Osifová Eva, Havlová Eva, Vopelková Lenka, Koulová Hana, Timbrová Jana, Kokyová Pavlína, Živná Zdena
Soutěž žaček byla pro velký počet přihlášených družstev rozdělena na skupiny po 4 družstvech.
podzim jaro
Výsledky: Sokol Obrnice“A“ – Baník Louka 10:4 16:6
Baník Louka – Šroubárna Žatec 7:11 14:6
Baník Louka – Loko Chomutov“B“ 21:5 9:5
Celkové umístění: 7. místo body: 42 skóre: 145:76