Soutěžní ročník 1978/1979
====================
Družstvo mužů
--------------------
Trenér: Arnošt Ševčík
Sestava družstva: Škabrada Bohumil, Strejc Květoslav, Hájek Karel, Dlouhý Karel, Ševčík Arnošt, Kratochvíl Miroslav, Kratochvíl Petr, Janda Bohumil, Fiala Milan, Blažek Václav, Trnka Bronislav, Reif Svatoslav
podzim jaro
Výsledky: CHZ Litvínov-Baník Louka 19:7 23:19
Baník Louka – Baník Souš 4:28 2:26
Loko Chomutov – Baník Louka 27:10 31:15
Baník Louka – Šroubárna Žatec 4:30 10:28
VTŽ Chomutov – Baník Louka 33:4 19:7
Sokol Hřivčice – Baník Louka 26:8 23:13
Nové Město – Baník Louka 15:8 26:10
Celkové umístění: 8. místo body: 0 skóre: 121:354
Družstvo žen
-----------------
Trenér: Arnošt Ševčík
Sestava družstva: Michálková Marie, Ezechýlová Marie, Hovorková Miluše, Škabradová Dobromila, Salačová Ludmila, Kratochvílová Ivana, Weicheltová Irena, Kestnerová Romana
podzim jaro
Výsledky: Baník Louka – VTŽ Chomutov 8:11 0:6 kont.
Baník Louka – Nová Ves 13:10 11:12
Sokol Ruprechtice – Baník Louka 14:8 7:12
Baník Hamr - Baník Louka 7:12 7:18
CHZ Litvínov – Baník Louka 13:15 12:16
Šroubárna Žatec“B“-Baník Louka 10:6 16:15
Jisrka Raspenava – Baník Louka 15:7 20:13
Celkové umístění: 6. místo body: 12 skóre: 154:160
Družstvo žáků
----------------------
Trenér: Škabrada Bohumil
Sestava družstva: Hájek Ota, Honzajk Radek, Gajarský Radek, Musial Klaus, Smolka Pavel, Vadlejch Petr, Kounovský Karel, Trávník Pavel
podzim jaro
Výsledky: Baník Souš – Baník Louka 30:3 19:11
CHZ Litvínov – Baník Louka 21:4 11:10
Baník Louka – VTŽ Chomutov 6:9 2:20
Baník Louka – Šroubárna Žatec 5:19 10:19
Celkové umístění: 5. místo body: 0 skóre: 51:148
Družstvo žaček
---------------------
Trenér: Arnošt Ševčík
Sestava družstva: Kestnerová Romana, Kestnerová Jaroslava, Weicheltová Irena, Weicheltová Eleonora, Jelínková Šárka, Osifová Eva, Havlová Eva, Vopelková Lenka, Koulová Hana, Timbrová Jana, Kokyová Pavlína, Živná Zdena
podzim jaro
Výsledky:Baník Hamr – Baník Louka 9:6 6:7
Baník Louka – VTŽ Chomutov 14:9 0:6 kont.
Šroubárna Žatec – Baník Louka 15:1 14:4
Baník Louka – Loko Chomutov 5:4 2:8
Sokol Obrnice – Baník Louka 10:2 4:11
CHZ Litvínov – Baník Louka 2:3 3:7
Baník Souš – Baník Louka 4:1 0:6 kont.
Celkové umístění: 5. místo body: 14 skóre: 69:94